| Bombonica1 a întrebat:

Cum vi se par mai atragatoare fetele? Slabe sau grase? Amdat doi termeni departe de realitatehee heevreau sa spun:mai inalte cu forme dar suple sau mai scunde cu forme si mai indesate?big grin

Răspuns Câştigător
| FR3DDY a răspuns:

Buna. Sincer, nu ma intereseaza aspectul. Poate sa fie si grasa, si slaba, si fara maini, si fara picioare, sau sa fie in scaunul cu rotile. Pe mine ma intereseaza mai mult sufletul omului, personalitatea lui. O zii buna in continuarewinking

8 răspunsuri:
| Dia a răspuns:

Sunt rari cei care se uita doar la interiorul unei fete... si scuze ca ma bag, da laur daca ai raspuns sincer, eu ti'as da funda! happy.

| justifyme a răspuns:

Cel mai important lucru la atractie nu e aspectul... personalitatea interioara nu exterioara
pa pa :*

| justifyme a răspuns:

Dianadiana2000 :sa zicem ca esti ca un suc cu prietenii si acel baiat care arata ca dracu' iti zice :buna, ce mai faci diana? iar tu ii zici sa plece de aici, prietenii te vor crede nesimtita si baietii prieteni cand te vor vedea pe strada si ei vor fi cu alti prieteni le vor zice ca esti tzafnoasa si chiar daca va fi sa te placa nu iti vor spune pentru ca se vor teme sa nu le dai o palmahee hee
deci vorbeste cu toate persoanele ( nu si cu hotii ), tu de fapt vei vb cu personalitatea lui
P.S nu stii nici o data daca nu vei avea nevoie de nr lui
poti tine legatura si te va ajuta daca va vedea ca esti cu caracter
P.S poate sa te insoteasca de halloween laughinglaughing)
sper ca te -am lamurit ...pa pa :*

| dianadiana2000 a răspuns:

Lavy trebuie sa te contrazic deoarece la prima vedere te uiti la aspectul fizic la pers respectiva, sh de abia dupa ce'l cunosty ajunci sa'i cunosty partea interioara...intelegi? daca vezi unu' care arata ca draq vb ca el? normal ca nu sh poate are suflet bun, dar nu vb ca el.Si ca sa raspund la intrebare chiar daca sunt fata, daca as fii baiat mi'ar place fetele intre adica sa nu fie slabe sa le zboare vantu' sh nici grase sa arate ca draq. Sper ca te'am ajutat...sh stiu ca sh tu esti fatadon't tell anyone sh cred ca esti mai grasuta daca ai intrebat astahee hee

| dianadiana2000 a răspuns:

Lavy...e mai bine asa pentru ca dup'aiai daca incep sa vb ca toate rebuturile care arata ca draq rad toti de mine zic ''ia uite ma ce frum e fata asta sh ca cine vb ''deci trebuie sa iti pastrezi statutul.intelegi?

| AleAleAle1111 a răspuns:

Multi zic. sufletul conteaza.cum e in interior.in fine.da sa fim seriosi si aspectul fizic conteaza.happy

| apcouk a răspuns:

De obicei imi plac slabe si nu prea inalte dar dupa 3 Cuba Libre si vreo doua tequilla imi plac si un pic mai plinute big grin. Sincer... daca imi atrag atentia cand incep sa vorbeasca nu mai conteaza foarte mult aspectul.

| Damii a răspuns:

Cred ca ceva la mijloc...