| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Cum vi se pare clasa a 7 a? scuzati categoria dar aici se raspunde mai repede pentru ca eu sunt ingrijorata am auzit ca e grea

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Auzi fetitaaaa
daca te prind ca nu pui intrebarile la categ potrivite o sa te raportez!

btw...: nu te mai speria mai ca tot 10 o sa ai mereu...asta daca inveti, normal laughing

(vezi ca daca mai faci ca anul trecut sa ma sperii pe mine si pe daiii...macar bine ca ne'am speriat degeaba whew!

6 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Am avut cea mai mare medielaughing.Nu este foarte grea, daca inveti e usor.

| Nikoooooooo a răspuns:

Eee super grea...eu acum merg in a8a adr cls a7a a fost cea mai greasad

| QuizMaster a răspuns:

Cls 7 e foarte grea,se ingreuneaza bateriile, se baga din nou chimia si fizica, trebuie sa inveti non stop

| FataCuOchiCapruiX explică:

Sunt fata lol

| fun4all a răspuns:

Xoxo eu is a 8-a ai sa vezi ca e usoara daca inveti...este chair super dar e mai grea ca a 8-atongue

| fun4all a răspuns:

Gata ma nu mai bagati fata in sperietilaughing
oricum invata si e usoara totusi mai ptin cu pctongue si intra 8-a la feltongue