| andreea141 a întrebat:

Cum va place sa fiti cucerite de un baiat? iar voi baietii, cum cuceriti fetele?

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Mie imi plac baietii inteligenti, siguri pe ei si care stiu ce fac. Ca sa ma las cucerita de un baiat, el trebuie sa imi fie prieten mai intai de toate, sa ma faca sa ma simt in largul meu cand suntem impreuna si nu in ultimul rand, sa stiu ca pot avea incredere in el. In rest, nu am foarte multe pretentii... daca cele enumerate mai sus sunt 'bifate', atunci ma pot declara cucerita. laughing

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cât mai original, așa am cucerit femeile din viața mea. Am fost și Fat Frumos pe un cal alb, calul făcut din carton și pictat. Am dansat sub clar de lună, am facut cine romantice, plimbări, scrisori, și multe altele... nu mi-ar ajunge acest forum să scriu câte am facut...

| Ella3133 a răspuns:

Prin amuzamentul baiatului, dar nu cu glume d`alea ieftine...sa nu imi arate ca se gandeste numai la el...asta doar ca si caracter

| elyfel a răspuns:

In primul rand baiatul sa ma placa, sa vorbeasca frumos, sa fie destept, sa ma respecte

| Sim0 a răspuns:

Hmm` :]. Sa fie un baiat inteligent, care sa stie cum sa abordeze o fata. Pentru inceput nu-mi plac chestiile de genu "Esti cea mai cea din toate " bla bla :]. Vreau sa fie sincer, sa stie cum sa-mi vorbeasca si sa ma impresioneze in acelasi timp. Sa-mi demonstreze ca este destul de matur incat sa formam un cuplu pe o perioada lunga si in acelasi timp ceva serios, dar sa stie cand sa fie si copil *uneori* ( ador baietii care se alinta x_X, bine doar atunci cand am si eu o stare potrivita ). Sa fie atent cu mine, sa ne intelegem si sa existe foarte multa comunicare si nu il ultimul rand IUBIRE big grin.