| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat care place cam vreo 4 fete inclusiv pe mine ( el mi. a spus asta) insa niciuna nu vreau cu el, doar eu. Mi-am facut curaj si i-am zis ca il plac, dar exact atunci a aflat ca unul dintre prietenii lui ma place. Prima data mi. a zis ca ma place, apoi cand a aflat de prietenul lui mi. a zis "scuze.nu cred ca." dar dupa ce mi-a zis asta in excursie s-a comortat foarte frumos cu mine. Dupa aia mi. a zis ca nu stie daca ma place, ca acel baiat ii e prieten si de aia a zis ca nu ma place.SI cand l.am intrebat pe cine a mintit a zis ca pe niciunu.Pana la urma ma place sau nu? Imi zice ca nu, dar imi arata ca da.Se uita foarte frumos la mine, si ma ia asa fara sa vrea [cred] de mana.

2 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Te place dar nu are prea mult curaj sa iti zica si il impiedica prietenul lui

| ederaionela a răspuns:

Asa si ce vrei sa afli?