| TePwp a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep. Imi place ffff mult de un baiat, il plac de mai multi ani, la scoala vorbim, ne aruncam zambete. Recent am aflat ca si lui ii place de mine. L.am intrebat eu mai indirect, si el i-a spus asta si prietenei mele. Problema e ca el a ramas blocat, la mine e evident ca il plac, cand apare in fata mea fac cele mai amuzante fete

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum adica a ramas blocat?

| Zabbyel a răspuns:

Mi te`ai apucat sa povestesti, si ai uitat sa pui intrebarea, of'uletzlove struck
"sa v@ fie de bine dragostea", tinte dupa el, insista chiar, pupa`l pe obraz(o sa-i placa)

| RappaNow a răspuns:

Arată-i direct ce simți, faceți des contact vizual, arată-i că inima ta vrei să o aibe el și vrei să aibă grijă de inima ta. Îl poți pupa într-un moment potrivit. Baftă happy