| princess009 a întrebat:

Cunosc un baiat de mai multi ani, eu am 22 de ani si el, tin foarte mult la el,ne-am intalnit,vorbim la telefon prin mesaje, si intr-o seara m-a sunat si m-a intrebat daca nu vreau sa ne intalnim undeva dar era foarte tarziu, eu i-am zis ca nu vrea sa vina pana la mine la un suc si sa mai povestim,mi-a zis ca da vine, i-am zis ca nu is singura ca si mama ii acasa si a zis ca nu ii bai ii zic ca is prietenu tau si dupa ne si combinam..Am vorbit cu mama si mi-a zis ca nu il lasa sa vina la noi si am fost nevoita sa ii trimit mesaj si sa ii spun.Eu nu am stiut ca mama ii asa si ca nu o sa-l lese.Azi i-am trimis un mesaj si i-am zis ca sper ca nu te-ai suparat pe mine pentru seara aia si din pacate nu mi-a raspuns la mesaj... Oare s-a suparat? Un sfat va rog! Multumesc

6 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Nu cred ca s-ar fi suparat, are 22 de ani, ar trebui sa inteleaga. Poate nu a vazut mesajul, nu are credit, etc. Daca intr-adevar s-a suparat suna-l sau lasa-i un mesaj in care iti ceri scuze si poate o ieseala in oras asa de impacare nu ar strica! Pa, pa!

| Danysan a răspuns:

Nu s-a suparat ti-am mai spus -Da maica-ta e aiurea rau, parca te manca tipu pe bune... Fundia?:-D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil... e posibil sa creada ca nu ai vrut sa vina, ca intr-un final te-ai razgandit si ti-ai gasit o scuza.
Suna-l, sau trimite-i un mesaj, in care roaga-l sa vina la un loc (stabilit de tine, sau daca iti raspunde de amandoi) pentru a va intalni si a discuta despre cele intamplate si altele.
Asa, poate isi va da seama ca si tu il placi si ca-ti doreai sa fie langa tine in acea seara.

Mult succes!

| LineGuide a răspuns:

Posibil sa fi fost dezamagit, dar nu cred ca daca vrea ceva serios are cum sa se fi suparat asa tare.
Mult noroc!

| Fulbaster a răspuns:

Depinde ce i-ai scris mai exact in mesaj, dar sunt sigur ca poate nu a vazut mesajul si chiar daca este suparat ii va trece repede.

| MisterRip a răspuns:

Daca tine la tine sigur nu se va supara din atata chestie, te va intelege. Daca se supara si o face caz din atata chestie, inseamna ca tipul nu e pentru tine. Asta e o chestie banala pe care sa te superi, plus ca e si o varsta totusi 22 nu e ca la 16 sau 18 ani. Deci nu-mi mai da mesaj, si lasa-l sa vezi daca te cauta si e ok. Nui mai da atata satisfactie un mesaj e de ajuns.