| Lovξ a întrebat:

Cunosc un baiat de vreo 4 saptamani, merge totul bine între noi. Este potent financiar. Ce i drept am nevoie de o suma Maricica de bani "3 mii euro" pentru o afacere, as vrea sa ii spun dacă ma poate împrumuta el, însă îmi este Rușine..sa nu creadă ca sunt pe interes sau ceva de genul..cum ar trebui sa acționez? Merci.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i propui sa deveniti parteneri, asociati in afacerea respectiva.big grin

| RainmakerX a răspuns:

Eu nu ti-as da daca as fi in locul lui.
Scuze dar pana la urma sunt 4 saptamani iar scenariul asta suna a truc de fraierit mosii.

Daca ar fi fost macar un an atunci probabil ca ar fi mers...
Poti totusi sa incerci. Tu decizi.