| mariamary96 a întrebat:

Cunosc un baiat inca din generala atunci nu prea vorbeam, fiind mai mare ca mine nu imi acorda atentie.De anul trecut am inceput sa mai vb asa mai rar.De ceva timp el nu mai are prietena la fel si eu.Ne-am tot intalnit si mi-a zis ca deocamdata nu se gandeste la vreo relatie dar mai incolo cine stie.Ma mai cauta si el da rar daca eu nu ii scriu el este orgolios si nici atat.Am inceput sa tin la el dar ma abtin sa il mai caut sa nu creada ca sunt disperata.De vreo cateva saptamani ne-am intalnit la mine la poarta am stat la el in masina i-am zis ca eu nu o sa ma culc cu un baiat pana nu va fi ceva serios da pur si simplu cum tin si la el asa mult m-am lasat dusa de val. zilele urmatoare am mai vb si ne-am mai intalnit. Oare din cauza asta l-am indepartat?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu toti vrem ceva serios, de asta traim intro lume plina cu oamenii seriosi, omul a inteles ca te lasi greu dar va mai incerca apoi va face sex cu tine apoi mai vedeti voi, eu nu am inteles de ce cereti seriozitate unor baieti imaturi dar in fine tu vrei insuratoare acuma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot nu am inteles daca te-ai culcat cu el. daca ai facut-o poate de aia te evita, cine stie

| MidnightR a răspuns:

N-am inteles nimic.Te-ai culcat cu el sau ce?

| mariamary96 explică (pentru MidnightR):

Daaa

| MidnightR a răspuns (pentru mariamary96):

Oamenii nu au o parere prea buna despre persoanele care spun/promit ceva doar ca sa uite dupa.El n-are nimic de pierdut, a castigat mai pe nimic o partida de sex.

| SuckTheGod a răspuns:

Cauta-l mai des... asta nu inseamna ca esti disperata, inseamna ca il placi. Daca esti indiferenta pierzi.

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Te-ai culcat cu el? Nu prea inteleg, infine, cum doamne sa il indepartezi din aceasta cauza, normal ar trebui sa va apropie, da na poate el este mai ciudatel la comportament, sau poate se simte atras de tine, in preajma ta nu se poate abtine sa nu-si recunoasca sentimentele, si acesta este motivul pentru care sta departe de tine, sa nu te raneasca, trebuie sa vorbesti cu el si sa ii spui ca dupa cele intamplate nu mai poti spune ca e un simplu prieten...

| ioanalexandra345 a răspuns:

Daca el nu intelege ca nu esti pregatita, este foarte evident ca nu poate sa te inteleaga si vrea ceva de la tine. Daca intre voi este o diferenta mare, nu ai ce face.Pur si simplu, el o sa vrea altceva! Dar daca ajunge sa te iubeasca, te asteapta, stiu din experienta! Tu, tot ce ai de facut este sa nu mai fii orgolioasa sad, este pacat... baga-l in seama, spune-i ce simti, merita.
Ai grija de sufletul tau! kiss

| mariamary96 explică (pentru ioanalexandra345):

M-am saturat sa il caut mai tot timpul eu..si intr-o seara era el cu un prieten si cu mine povesteam si a zis el catre prietenul lui, eaaa face orice pentru mine si m-am simtit oribil.el ma cauta doar cand vrea si nu imi place.