| ioneluka a întrebat:

Cunosc un baiat S. are 20 de ani este la scoala de Teologie si este singur.are masina si cateva fite. Mi se pare ca ma cam ia la misto, imi puteti spune cum as reusi sa il "prind in plasa"? Acuma amandoi suntem singuri.pana acum nu am avut nici o tangenta foarte mare.Este zodia Varsator, iar eu Pesti si am 15 ani. Ce parere aveti ar merge relatia? Si cum l-as putea vraji...Merci!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E cam mare diferenta de varsta si la varsta voastra e importanta: el e barbat si tu o fetita, ar trebui sa fie pedofil ca sa accepte o relatie cu tine.

cami
| cami a răspuns:

"are masina si cateva fite", pai se inteleg ca si asta te-a atras? Daca este student la Teologie, urmeaza sa devina preot, deci nu cred ca este un "mistocar" [cel putin asa cred eu ca ar trebui sa fie tongue], 5ani n-ar fi mult, pesti-apa, varasator-aer.eu zic ca-ar merge happy

cami
| cami a răspuns:

@b3auty,.waiting ce-ai cu zodiilehee hee mie personal, imi sunt de mare ajutor happy, serios... spre exemplu daca vrei sa afli mai multe dsp o persoana, e de-ajuns sa-i afli zodia.si o sa stii o groaza de lucruri despre respectiva tongue

| Notme a răspuns:

M-am uitat la intrebarile puse de tine si se vede cata dovada de intelegenta dai! ba spui despre un leu(baiat cu aceasta zodie), ba despre prima iubire pe care vrei sa o uiti(ma gandesc ca vorbesti despre aceeasi persoana). iar acum intrebi cum vrei sa cuceresti un baiat cu 5 ani mai mare ca tine, care culmea, vrea sa devina preot! Si problema este ca pui aceste intrebari la un interval de o zi! unde tie gandu` mai fetitzo?! Scuze ca vorbesc asa cu tine dar revino-ti si pune mana pe carte. Daca continui asa o sa ajungi. ma intelegi tu. Hai succes!
PS: mai lasa naiba zodiile alea!

| steff a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa il lasi balta.Nu poate iesi nimic bun din asta, mai ales ca, din felul in care l-ai prezentat reiese ca are un comportament ciudat.(cum adica? sh preot, sh cu fite?)

| Simon_7286 a răspuns:

Tu nu iti dai seama ce diferenta de varsta este intre voi? Poate fi acuzat de corupere de minore sau alte lucruri. El este deja un barbat major, iar tu o mica pacoste.Sunt sigur ca el te priveste ca pe un copil fara minte si nicidecum ca pe o femeie

| bubukid a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-l lasi in pace ce tip...pentru ca...chiar daca te machiezi tu te`nbraci hot si mai stiu eu ce...tot o pustoaica de 15 ani esti, si la tine probabil ca o sa vada o distractie...asa ca vezi ce faci in cont...eventual...incintal putin... fura`i o sarutare 2...si apoi ramai cu gandul la el...la varsta asta o sa-ti treaca... daca nu vrei sa ajungi sa fi folosita tongue

| floricel_5586 a răspuns:

Sa-l vrajesti? el e la teologie....nu se prind vrajile de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa fii preoteasa? e greu sa stii.ai niste reguli de urmat alaturi de sot.si dupa cate vad eu pe TPU, toata lumea e convinsa ca preotii alearga dupa bani, prin buzunarele enoriasilor.si nu e chiar asa. un preot trebuie sa fie un model de viata crestina pentru ceilalti. iar tu trebuie sa-l ajuti si sa-l respecti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La varsta ta trebuie să te intereseze școala, nu băieții.
Ești pregătită pentru dezamăgire, nu cred?
"Te prinde el în plasa" și să vezi ce lacrimi o sa ai pe obrăjori...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-i fotografia care ai postat-o si scrii pe ea cu multa dragoste pentru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa mai astepti putin si sa nu te avanti de pe acum in relatii pentru ca nu vei avea numai de suferit iar din proprie experienta iti spun ca pestii in relatie de cuplu cu varsatorii nu se inteleg deloc. Eu sunt pesti si am fost cu un tip mai mare ca mine diferenta fiind tot de 5-6 ani intre noi si am umblat 2 ani jumate si tot la varsta ta si mia parut foarte rau dupa aia. Eu am 22 de ani si acum zic ca mai bine nu il cunoasteam pentru ca am cunoscut o alta persoana dupa el si m-a iubit extraordinar de mult. Stai pe funduletul tau si vezi-ti de scoala ca de aia ai sa ai nevoie si ai sa ramai cu ea da cu acest tip nu prea cred. Invata de la alti si asta sa-ti fie o prioritate in viata si dupa aia suporta pe pielea ta dar de preferabil sa nu o incerci si pe tine ca te va durea. Bafta la scoala si ai grija de tine. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa fi

Răspuns utilizator avertizat