| anonim_4396 a întrebat:

Curiozitate:
Un bărbat care are doar un testicul poate întreține relații sexuale sau se poate masturba fără a păți nimic?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Barbatul care are doar 1 singur testicul, bineinteles ca poate sa intretina atat acte sexuale absolut normale, poate sa practice masturbarea si in plus este capabil sa faca si... o droaie de copii. Si toate astea fara teama ca ar putea pati ceva neplacut. big grin

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate avea sex si se poate masturba, chiar daca are un singur testicul.
Poate inclusiv sa faca copii!

| mihai69 a răspuns:

Desigur.
Chiar cunosc un astfel de caz.

| Adi88 a răspuns:

Este perfect normal ca unul cu doua testicule. Singurul dezavantaj e acela ca un singur testicul,, fabrică,, mai putină spermă decat doua.