| anamaria200517 a întrebat:

Curiozitatea feminina ma indeamna sa va intreb pe voi barbatilor/baietilor,cand vi se face sex oral, la ce va ganditi in clipa de aceea?

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La condus si luminite aprinse la bord

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru mgtow):

Si la cat ii datorezi aleia la final.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Greu de vrezut ca ne gandim toti la aceleasi lucruri. Se poate aprecia stilul, diversitatea, finetea miscarilor, se poate mangaia parul, i se poate si sugera cate ceva, dar, in principal este un puternic stimulent vizual pentru actul ce va urma. Mai este si faza pozitiei 69, cand nu mai vezi decat zona ei, si-i apreciezi forma, culoarea, mirosul, in timp ce ea este ocupata sa te dezmierde, si savureaza ce ii faci tu, si evident ca in tot acest timp se poate face o scurta pauza pentru a exprima, fiecare, ce bine se simte si percepe actiunea celuilalt.

| DNSK a răspuns:

Sunt prea multi copii pe aici sa ma apuc eu de scris. intr-un cuvant: la prostii

| anonim_4396 a răspuns (pentru DNSK):

laughing numai copii numai sunt. cand astia incep sa faca sex, noi la varsta aia inca jucam baba oarba laughing

| DNSK a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa! n-au ei habar de ce ai zis tu acum. jocurile alea se pierd. dispar.

| Crazyfish a răspuns:

Mmmmmmmmmm.e bineeeeee.e perfeeeeect..mmmmmmm
Mai vrei?

| Wihox a răspuns:

Faci cinste cu unul, promit ca il dau inapoi si iti raspund si la curiozitate big grin

| Dariusuu a răspuns:

Ceva gen.

(Doamne da ce bine ştie )!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La fanteziile ascunse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fl0ci.

| NameHarris a răspuns:

La paradislaughing)

| anamaria200517 explică (pentru NameHarris):

Si ce inseamna mai precis "paradis" la tinelaughing?

| NameHarris a răspuns (pentru anamaria200517):

Un loc unde gasesti tot ce doresti si toate visele ti se implinesclaughing)

| Happyjump a răspuns:

La alegeri și la ce se întâmplă în parlament

| Negoiu a răspuns:

Păi la ce poţi să te gândeşti,te concentrezi asupra actului,savurezi momentul,asculţi cu plăcere micile „sunete" produse de buzele şi limba ei pe capul penisului! Câteodată te mai gândeşti si la alta, mai ai fantezii, depinde mult de starea în care eşti! Eu sufăr puţin de „ejaculare întârziată" şi de obicei mă concentrez mult ca să reusesc să termin în timp „optim" să nu înceapă partenera să spună că o dor buzele, că nu mai poate, etc! Cam asta e...

Răspuns utilizator avertizat
| marian5693 a răspuns:

Ma gandesc(cu frica) ca vine un si un moment in care mi-o zgarie cu dintii.

| dudy2204 a răspuns:

La cat de smecheri suntem laughing

| indecis2014 a răspuns:

Dar voi, fetele cand faceti sex oral...la ce va ganditi?

| PsihoSex a răspuns (pentru indecis2014):

DA, chiar!

| anamaria200517 explică (pentru indecis2014):

Eu una nu iti pot raspunde la aceasta intrebare big grin

| DARMIAN a răspuns:

La final...

| Bobeica_Ioan_1956 a răspuns:

La plăcere

| Bobeica_Ioan_1956 a răspuns:

Problema este că dispare ratiunea de a gîndi, plăcerea ia locu ratiuni...