| Miniiii a întrebat:

D-au fundita:X,. Iubesc un baiat foarte dar foarte mult nu pot sa spun in cuvinte si suntem in preuna de un timp si el imi face doar cadouri si nimic nu ma imbratiseaza nu nimic, mie imi place de el si doar o data ma imbratisat si atat acum vorbeste cu baietii dar dintre fete cel mai des cu mine ce ar trebui sa fac? D-au fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| Izma a răspuns:

Nu te imbratiseza el. imbratiseaza-l tu straight face poate ii este rusine thinking sau. intreaba-l pur si simplu de ce nu o facestraight face

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce varsta aveti? Poate, inca nu e pregatit pentru o relatie. Mai lasa-l sa se maturizeze putin, da-i timp de "joaca"!
Succes! Numai bine!

| Азбука a răspuns:

"D-ai" doua funda "in preuna"?

| ionut7782 a răspuns:

Da. ori e timid ori nu stie cum vei reactiona tu si ii este teama sa nu te piarda daca face vreo greseala. a comunica intr-o relatie e foarte important. spune-i exact dar fii blanda cu el cauta sa vb cat mai bland si spune-i ce ai de spus. daca nu are efect fa tu primul pas. daca nici asa nu are efect deci nu te iubeste fii sigura.succes

| Miley a răspuns:

Asta nu e o relatie doar cu niste cadouri. Dar fa tu primul pas, el e cam timid. Daca nici atunci nu se schimba inseamna ca nu te iubeste cu adevarat.

| Pιxxιε a răspuns:

Sa faci tu primul pas!tongue Il iei in brate.il saruti... Daca nu. spune-i macar pe mess,, noi suntem impreuna. dar vreau si eu sa simt ca tii la mine. ceea ce cred ca se intampla.atata timp cut tu il iubesti fte mult.tongue Prietenul meu a facut mereu primul pas,,. daca nu sh nu si nu. orienteazate pe alt baiat iubitatongue Spune-i ca cadourile lui nu valoreaza nimic atata timp cat nu simti ca te iubeste,. Succes! Sper ca te-am ajutat! Fundita?batting eyelashes

| Maryna_1397 a răspuns:

Incearca sa ii spui ca il iubesti. Ce daca ii spui iubului tau ca il iubesto ce se intampla? Te omoara cineva? Date tu pe langa el...big grin
Succes!

| byanka_6880 a răspuns:

Auu`s greu pisi. discuta cu el.si intreaba-l de ce se comportata asa, cere-i mai multa afectiune.ca de asta ai nevoie. nu de cadouri, nu?sad