| Codru_3505 a întrebat:

Daca un baiat iti vorbeste frumos, flirtreaza cu toate fetele dar cu mine nu joaca teatru, se holbeaza la mine, imi face cu ochiul, ma imbratiseaza... dar aprox procedeaza si cu alte fete...nu la fel de profund ma place?

Răspuns Câştigător
| AnkiCardle a răspuns:

Face parte din categoria baietilor " macho ". incearca sa nu`i mai dai atentie o vreme si atunci el va deveni insistent ( daca are ganduri serioase cu tine ). funda :*?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii tu ca cu tine nu joaca teatru? Nu te mai increde in genul asta de baieti deoarece pentru ei toate fetele sunt la fel.Niciuna nu este mai presus sau mai speciala pentru el.