| Anonim618361 a întrebat:

Daca acum 3 zile aproximativ sunt sanse sa fi ramas insarcinata, iar maine trebuie sa fac niste analize de sange si de urina, sunt sanse sa se vada?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce s-a intamplat acum 3 zile? A plouat? da esti insarcinata cu un nor, vezi sa nu scoti un tunet pe cu(r)laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Insuficiente date ca sa-ti putem spune daca ai ramas sau nu gravida.

Cat priveste "vazutul" la analize, se vede numai la ginecologie ca ai avut sex, dar in urina si sange nu se poate vedea ca ai avut sex acum 3 zile.

| Willis a răspuns:

Dacă acum trei zile?
Ai făcut sex, protejat nu rămâi, dacă ai făcut neprotejat, e la noroc.
Apoi la analize ce să se vadă?
Doar nu v-a înregistrat doctorul, ca să știe că ai făcut sex...
Nu se vede nimic