| Whitedea a întrebat:

Dacă ai ejaculat înainte de culcare și nu te ai mai spălat(pe penis), iar dimineața ai urinat poți după când te speli sa mai găsești urme de sperma pe cap?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe timpul noptii resturile de sperma ramase in uretra in urma procesului de fluidizare a spemei, se vor scurge si este posibil sa ramana urme de sperma si spermatozoizi atasati/lipiti de gland. Aceste ramasite pot fi indepartate de pe suprafata glandului numai prin spalarea acestuia cu apa si sapun. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

Nu mai gasesti, dar caca nu te speli a2 zi pot aparea infecti

| P4rAd0x a răspuns:

In anumite cazuri sigur ca da, depinde de cum a decurs actul sexual.

| Whitedea explică (pentru P4rAd0x):

Și dacă a fost in urma unei masturbări tot se Găsesc nu?