| Mkeynes a întrebat:

Daca ai face sex cu o femeie tu avand 20 si ea 35 ea suparandu-se din cauza ca tu nu faci neprotejat, tu fara sa o cunosti, doar de cateva zile.
Dar tie ti-e frica ca poate are boli ceva ea facand sex numai neprotejat.
Necunoscand-o crezi ca poate a facut sex cu multi neprotejat.
Acceptand sa faca sex cu tine din prima poate asa a facut si cu altii.
Ce parere aveti? Protejat sau neprotejat laughing

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Una de 35 care accepta sa faca sex cu tine din prima, este profesionista (adica prostituata) si o face pentru bani.
Sexul cu prostituate se face INTOTDEAUNA protejat, ca sa fii sigur ca nu iei vreun pui de sifilis sau HIV.

| EcceHomo a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, sexul din prima se face protejat, însă nu este o regulă, dacă ești pricepută(profesionistă), să fii și prostituată și sa o faci pe bani. Loate ai deprins tainele sexului din relațiile anterioare. Mai este și sexul de plăcere. Zic și eu... happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru EcceHomo):

Baiete, este regula: sexul se face intotdeauna protejat cand il faci cu o prostituata, sau cu cineva intalnit recent, fiindca nu poti risca sa iei bolile pe care le are.
Asta inseaman inconstienta sau prostie, sa faci sex neprotejat, mai a les cu o prostituata!
Si nu are nici o treaba placerea cu protectia!
Invata sa pui corect prezervativul pe cuc si vei vedea ca nu te musca, mananca sau omoara, iar faptul ca-ti confera protectie 100%, iti da un sentiment de libertate si buan disozitie, putand avea sex fara grija si chiar te poti bucura de partida aia.

| EcceHomo a răspuns (pentru Violleta2022):

Femeie, dacă ai fi citit cu atenție răspunsul meu și nu te-ai fi grabit să îmi arunci cuvintele în dorul p#lii, ai fi observat că nu spun că sexul trebuie făcut neprotejat, ci profesionista poate să nu fie musai prostituată.
Cât despre cuc... sa cânte!

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Adevarat frumoase vorbe
App nu e prostituata care face pe bani
Dar totusi daca cu mine accepta din prima
A facut si cu alti la fel

| Mkeynes explică (pentru EcceHomo):

Ai dreptate ‘ nu este prostituata
Probabil mai simte si ea nevoia :d

| Sofer a răspuns:

Nu ar trebui sa se supere. Dar pentru siguranța la amândoi. Mai bine protejat.

| Goete a răspuns:

Raspunsul e unul singur. Risti sau nu risti?
Normal ca a facut si cu altii si daca ii place neprotejat, asa a facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te trezești cu HIV
Protejat Man! Cui ii pasa că se supără, nu e vina nimănui că ea alege cu oricine sa o facă neprotejat

| Diodiu_Cristy_1998 a răspuns:

Bagatipulacostelus