| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Acum 3 saptamani m-am dezvirginat si am avut sangerari si am mai facut sex dupa cateva zile, cu mici sangerari, dar facand in prima saptamana mai des, nu am mai avut sangerari.N-am mai facut 2 saptamani sex si am facut astazi si am sangerari.Si cand o baga prima data ma doare rau, dar usor usor se duce durerea.Din ce cauza am aceste sangerari? Tin sa mentionez ca pentru prima data am facut neprotejat, fara ejaculare, iar de atunci am facut numai protejat.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pune barbatul ala sa-ti afac PRELUDIU ca sa nu te mai doara, si nu mai accepat sa te vioelze ca nu-i nromal.

2 răspunsuri:
| Willis a răspuns:

Mergi la doctor, posibil să fie ceva, nu ar trebui să fie usturimi...

| suziii400 a răspuns:

Vreau sa mai adaug ca mai am si usturimi dupa contact si mici dureri in bazin