| FanMedical a întrebat:

Dacă ai o prietenă cu sânii mari/uriaşi, este vreo problemă dacă îşi expune sânii altor băieți (de exemplu prietenilor tăi)?

Răspuns Câştigător
| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

E o problema, eu consider ca daca e prietena ta, tie poate sa-ti arate in rest la nici un baiat...pur si simplu nu e normal

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru mvcxzghjjhgfdsjhgf):

Minte inchisa cum indraznesti sa ii interzici fetei sa se mandreasca cu ce are? tiar conveni daca iubita tear pune sa porti bluze largi sa nu se vada muschii? heheheh nu prea cred

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hehehe de ce ar fi o problema?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Minte incuiata

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cred ca tu esti nebun, sincer, pui niste intrebări fara rost.

| Kaℓi a răspuns:

Ce intelegi tu, FanMedical, prin "isi expune sanii altor baieti"?
Daca e vorba despre a purta tricouri stramte e una, daca e vorba despre a-si da jos tricoul e altceva.

| FanMedical explică (pentru Kaℓi):

Mă refer la a-şi da jos tricoul!

| LoveSleep a răspuns:

Nici vorbă. Ce e al meu e și al lor.

| OMFGConrad a răspuns:

NU, nu e normal! LOL. bă FanMedical, eşti aşa de orb? Las- o dracu de curvă!

| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Daca e iubita ta ar trebui sa discuti cu ea despre asta ca nu e prea normal sa se dea la toti baietii cu sani ei.

| CrystyCRS a răspuns:

Nu e nimic de zis doar ca e...CURVA 100%

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru CrystyCRS):

De ce curva nesimtitule? fata nu are voie sa se mandrasca cu ce are?

| rxxysh90 a răspuns:

Bineinteles ca e o problema. Una e s-a te mandresti cu atuurile tale si s-a le pui in valoare si alta e s-a fii rea de musca. Cred ca trebuie s-a-ti caui alta prietena

| serioux69 a răspuns:

Expunerea sanilor alror baieti este un act de dragoste fata de tine. Esti un baiat foarte norocos ce a gasit iubirea adevarata. Crede-ma, iubita ta este de pastrat.

| FanMedical explică (pentru serioux69):

Cum adică un act de dragoste față de tine?