| Demeister a întrebat:

Dacă ai o prietenă foarte frumoasă la liceu, va cauza fata divergențe din partea altor băieți?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu la asta m-am referit si stii bine. E prietena lui. Iar sentimentul dintre iubit-iubita se intelege de ceilalti. Daca ii vede un baiat de exemplu el accepta ideea ca sunt impreuna, ca sunt ei doi. Si nu incearca sa ii desparta.

15 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Atata timp cat te intelegi bine cu toti. SI nici asa nu ar conta. Doar e a ta...

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu e un obiect ca să fie a lui.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Urasc cand un baiat zice ca o fata e "a lui". Inteleg ca o iubeste, dar ea nu e o proprietate, un obiect.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Dar nu asta am zis. Adica oarecum. Dar nu la asta m-am referit.
Normal ca nu e a lui. De fapt nimic nu e al lui. In lumea asta nimic nu este al nostru. Dar asta e alta poveste.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cat despre ce?

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Damn. Nu stiu de ce tastatura imi face fite laughing de aia am scris gresit sad

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eh...
Asa am fost eu la oli!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

A da. Acolo a fost clar nedreptate.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

N-am luat ultimul loc, deci sunt mulțumită.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Daca esti multumita atunci e binewinking

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Am hotarat sa nu ma mai stresez.
Problema e ca la anul nu mai vreau sa merg la olimpiada.
Iar profesoara mi-a zis ca deja ne putem pregati pentru olimpiada de anul viitor.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Pai fa cum crezi. Nu te mai duce. Da-o-n colo laughing

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eh,nici chiar asa...
Mai văd eu.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Nu la asta m-am referit si stii bine. E prietena lui. Iar sentimentul dintre iubit-iubita se intelege de ceilalti. Daca ii vede un baiat de exemplu el accepta ideea ca sunt impreuna, ca sunt ei doi. Si nu incearca sa ii desparta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mersi de funda manwinking

| Idkidk a răspuns:

Nu cred. E a băiatului.winking Dar trebuie să fie prieteni!