| LanguageMaster a întrebat:

De ce unele fete care au sâni uriaşi îi arată altor băieți decât partenerul actual?

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

LanguageMaster, nu cred ca te mai intrece cineva la intrebari din astea.

Am avut o prietena cu sani normali si m-am simtit foarte bine cand si-a scos sutienul pe plaja pentru ca avea ce arata.

Si mai eram cu niste prieteni, ea nefiind asa bine dotata. Dar tot si-a scos sutienul pentru ca se simtea bine in corpul ei si vroia sa se bronzeze.

Cand e prea cald afara prietena ta nu iese cu tine in oras fara sutien si cu o bluza cu gaurele? laughing

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca daca stai langa un beta sa isi arati sanii poate se uita un alfa la tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Fetele cu sanii uriasi probabil ca isi arata "podoabele" in mod involuntar deoarece nu le pot "ascunde" complet in sutien. laughing

| LanguageMaster explică (pentru corbulalbrosu):

Dar eu mă refer să arate "podoabele" în mod voluntar la alți băieți.
Adică să-şi dea jos tricoul şi să arate la alți băieți (de exemplu la prietenii partenerului).

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LanguageMaster):

Te asigur ca-ti va creste barba colilie si tot nu vei avea ocazia sa "profiti" de un asemenea spectacol.....gratuit. big grin

| LanguageMaster explică (pentru corbulalbrosu):

Cum adică?
Ce vrei să zici?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru LanguageMaster):

Pentru ca sunt destule fete (si baieti) care trateaza superficial relatiile, si se 'distreaza' fara grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu stii sa le tii cu ugerul doar in daravela ta.

| Codecs a răspuns:

Probabil nu tine la actualul partener sau acutala relatie, si daca partenerul ei nu are nici un cuvant de spus inseamna ca este o marioneta

| 1234BLAZER1234 a răspuns:

Să se simtă mai speciale.