| LanguageMaster a întrebat:

Dacă ai o prietenă este bine să fi tolerant sau gelos/posesiv?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a avea o relatie de cuplu perfect echilibrata este necesar ca cei 2 parteneri sa aiba atat conceptii tolerante si in acelasi timp sa fie capabili de a accepta/detine,, arta'' compromisului. big grin

| LanguageMaster explică (pentru corbulalbrosu):

Ce este arta compromisului?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu ai incredere in ea ce rost are sa stai cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu intorci banii cu lopata nu sta nici una langa tine daca esti gelos si posesiv.

| Otto19 a răspuns:

Nu ii arata ca esti gelos fi indiferent in unele situatii, arata-i ca ai incredere in ea

| noMERCYBlanco a răspuns:

Fii baiat bun natural daca vezi ca intinde coarda atragei atentia iar daca ea chiar simte ceva pentru tine nu iti va da motiv sa fii gelos. Bafta