| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! cum sa-l fac pe iubitul meu sa nu mai fie asa de gelos si posesiv?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce nu are încredere în tine?
Discută deschis cu el despre acest aspect al relaţiei voastre.
Pa, pa.

| Dizzydizz a răspuns:

Hm asta e greu pentru ca trec oarecum prin aceeasi situatie.
Pur si simplu lasa l sa creada ce vrea. Daca tu te simti " curatA" nu ai dc sa isi faca griji.
Nare decat sa te urmareasca sau sa iti puna probe daca tu stii ca nu iai gresit lasa l asa.
Dar daca flirtezi si u, fa o pe ascuns macar, sau inceteaza in caz de il iubesti si vrei o relatie serioasa cu el.
Succes

| deeiutza_1841 a răspuns:

Demonsreaza-i ca nu il inseli