| Alabalaportocalaalina90 a întrebat:

Daca am avut contact sexual in ultima si a doua zi de menstruație,contact neprotejat, am luat escapelle in mai puțin de 72 de ore,exista vreun risc? Nu s a terminat in mine,am vazut dar m am speriat pentru ca era pt prima data fara,am niște înțepături in sâni si dureri, am avut sângerări si cu 5sile înainte sa mi vina ciclu am avut sângerări ce păreau menstruație dar reduse pt un cm normal, e vreun risc sa fiu însărcinată? Mulțumesc. Sunt speriata!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca contactul sexual s-a petrecut in primele zile de dupa menstruatie, cu siguranta nu ai ramas gravida.

| e1xtz a răspuns:

Ti-am mai spus ca esti paranoica...esti si tuta chiar.

Ai luat pastila aia ca pe mentosane, complet aiurea, intr-o perioada a CM in care si daca se termina in tine nu ramaneai...acum tragi consecintele hormonilor sintetici ce iti deregleaza organismul.

Nu esti gravida sigur, dar nici practicarea sexului nu este pentru tine.

| TheImpaler a răspuns:

Lasa-te de sex...e letal pentru tine.