| JusyIsMyLove a întrebat:

'daca am cerut funda dupa rasp mele am facut ceva gresit si nu mai pot deveni expert TPUcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Nu sunt reguli clare pentru a deveni expert TPU. Devii expert daca ii ajuti pe ceilalti, daca ai un anumit grad de inteligenta, daca ai raspunsuri folositoare, inteligente. Si funditele conteaza, dar trebuie luate pe merit. Daca ceri fundite aiurea deja administratorul TPU si-a facut o parere "buna" despre tinestraight face. Trebuie sa demonstrezi ca esti demn de a fi expert TPU, nu doar asa ca iti place tie sa ai chenar portocaliu.

Sfat: Nu mai cere funde aiurea
Nu mai raspunde la intrebari de gen "cine ghiceste nu stiu ce primeste funda"
Nu mai folosi "funda" in intrebari!
Incearca sa ii ajuti pe ceilalti si sa te bucuri mai mult cand ai voturi de inteligent si folositor decat o funda. Funda poate primi orice prost, pentru ca pe TPU sunt tot mai dese intrebari gen "cine e aceeasi zodie cu mine primeste funda" sau "cui ii place ce muzica imi place si mie are funda" etc.pe cand voturile de inteligent si folositor nu sunt asa usor de castigathappy

7h30

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu.Nu vad de ce nu ai deveni.

| Razvan a răspuns:

Nu mai cere. Te milogesti degeaba. Fundita se acorda raspunsului celui mai aproape de parerea celui care a postat intrebarea
Expert TPU?raised eyebrows
Nu zauoh go on
Expertii TPU au o varsta, o experienta profesionala si scoala vietii terminate. Tu ce ai?

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Nu nu ai facut nimic gresit si eu am cerut cate odata