| Cristian1qj a întrebat:

Daca am dințoi strambi (adică cei 2 din fata sunt ca o strungăreață)cum mă văd fetele?(adică dacă sunt atrase). Am dinți albi și curați doar că strambi, in rest sunt foarte ingrijit

11 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Altii nu au dinti deloc si au 5 amante.

| Cristian1qj explică (pentru Frank51):

Da frate da aia poate au bani

| Cristian1qj explică (pentru Frank51):

Apropo am 16 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cristian1qj):

La varsta ta nu ar trebui sa te preocupe fetele, ai scoală, de ce nu te preocupă cartea?

| Frank51 a răspuns (pentru Cristian1qj):

Si tu vrei fete care sunt pe interes? Nu-ti vad logica.

| Cristian1qj explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da dar daca am prietenă nu însemna că mă las de școală

| Sofer a răspuns:

Depinde dacă nu arata rău. Nu ai de ce sa te îngrijorezi happy fetele nu se uita la tine în gura. Doar dacă zâmbești sa ți se vadă dinții laughing

| Cristian1qj explică (pentru Sofer):

Am noroc cu ochi că sunt albaștri?

| alexalx1234 a răspuns:

Din pacate fetele din ziua de azi vor doar baieti perfecti si plini de bani. Totusi ai incercat sa vorbesti cu un medic stomatolog pentru problema dintilor?

| JeffHardyFanForLife a răspuns:

Auzi vezi ce scriu

| Popescu_Alex_2003 a răspuns:

Ai vazut vreodata un cal?