| Ioana_9532 a întrebat:

Daca am facut petting cu partenerul.penisul lui sa lubrifiat dar nu a ejaculat. lichidul acela nu a ajuns in vaginu meu, nu sunt sanse raman insarcinata asa-i? big grin mai ales ca mi-a venit si menstruatia thinking!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca esti sigura ca acel lichid nu a ajuns in vaginul sau pe vulva ta, atunci nu poti fi insarcinata.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai liniștită, nu ai cum să rămâi însărcinată fără un contact sexual!
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu ti-a bagat degetul "uns" cu tarzanei in vagin, nu prea ai cum!

| foxi a răspuns:

Bine ca nu ai facut sex oral, asa puteai ramane...cu gura plina!

| username23 a răspuns:

Draga Ioana, faptul ca ti-a venit menstruatia este confirmatia ca nu esti insarcinata. Si daca nici macar lichidul ala nu a ajuns in vagin e si normal ca nu are cum sa fii insarcinata!

| adryna a răspuns:

Daca nu a ejaculat in vagin nu cred ca este posibil sa ramii insarcinata, dar insa fii atenta nu uita ca ramii insarcinata nu in prima zi cind intretii relatii, ci dupa ce spermatozoidul a intrat in ovul si aceasta dureaza aproximativ 4 zile.fii atenta pe viitor.bafta

| StopTheWar a răspuns:

Daca nu a ajuns in vagin, nu sunt sansehappy

| fluturas20 a răspuns:

Pai petting inseamna dragoste fara penetrare! Deci, daca el nu te-a penetrat nu exista nici un risc de sarcina iar daca a facut-o acela nu se mai numeste pettingwinking! Dar daca el este sigur si tu la fel ca nu si-a dat drumu in tine poti sta linistita dar sa nu uiti ca pana si lichidul preejaculator contine spermatozoizi!