| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut petting cu prietenul meu si a ejaculat aproape de intrarea in vagin exista riscul sa raman insarcinata? Sunt virgina, dar nu imi pot da singura un raspuns asa ca apelez la voi.Multumesc!

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti virgina. nu cred ca ar trebui sa-ti faci probleme.nu ai cum sa ramai insarcinata daca esti virgina.

Răspuns utilizator avertizat
| M@dy a răspuns:

Daca esti virgina nu ai cum sa ramai insarcinata.

| Larette a răspuns:

Esti virgina, chiar daca ar fi ejaculat aproape de intrarea in vagin nu ai cum sa ramai insarcinata.