| Elenabalan888888 a întrebat:

Am 21 de ani si nu stiu absolut nimic despre sex. Sunt cu prietenul meu de 5 luni si a incercat sa imi faca sex anal. Eu fiind virgina. Nu a ejaculat (a ejaculat de 2 ori inainte,din masturbare)insa s-a scurs putin din lichidul preejaculator spre vagin. Avand in vedere ca nu eram in perioada fertila, perioada fertila incepea exact a doua zi dupa act. Stiu asta din calendarul menstrual. Vreau sa stiu daca sunt sanse sa raman gravida?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat d.p.d.v. teoretic cat si practic in cazul descris atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se putea forma o sarcina este in proportie de 99, 9% EXCLUSA fiindca in conditiile precizate se poate aprecia ca fiind IMPOSIBIL sa se intample asa ceva. Multa sanatate!

| Elenabalan888888 explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc frumos. M-am liniștit!

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nicio șansă.
Dar n-ar fi rău să folosiți ceva spermicide măcar.

| Emilian65 a răspuns:

Intrucat sperma nu a intrat in vagin, este imposibil sa ramai gravida.

| mentholinks a răspuns:

Cum adica a incercat sa-ti faca sex anal? Zi mai bine ca ti-a rupt fundul in doua.

| ShamelessQboy a răspuns (pentru mentholinks):

Important e ca s-au simțit bine împreună!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu sunt sanse de sarcina.

| Suki08 a răspuns:

Nu ramai stai linistita

| Marian9978 a răspuns:

Nu se vede că nu sti absolut nimic...

| Elenabalan888888 explică (pentru Marian9978):

M-am documentat mult înainte să pun această întrebare! Nu știam lucrurile astea.

| tottoshi a răspuns:

Nu.