| Ruxxandra a întrebat:

Daca am facut sex anal si a ejaculat in interior si nu mi-am scos lichidul e posibil sa imi intarzie termenul in care trebuia sa fiu pe menstruatie?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil, fiindca sexul anal poate fi receptat de organism ca o trauma, mai ales daca apare intr-o relatie incomplet dezvoltata sau la o fata care nu este pregatita. Oricum, daca intarzierea depaseste 5 zile, trebuie sa te vada un ginecolog.

| Georgiana2905 a răspuns:

Cu siguranta nu. Poti sta linistita!

| AndaWest a răspuns:

O sa faci kaka inmprastiat ca ratele

| Mike_7143 a răspuns:

Cu greu ma abtin sa nu rad...
Crezi ca a ramas vreuna gravida prin inseminare in fund?
laughing)))))))))))))))))))))))))))

| cccristi a răspuns:

What?!?! ce legatura are? nu, nu are abolut nici o legatura

| ElectricChapel a răspuns:

Un lucru e sigur: Nu faci copii... Ma bufneste rasul dar ma rog. Daca ti-o tragi in fund nu ramai insarcinata chiar daca x sau y n-a folosit prezervativ. Frate, dar in fund? Fara prezervativ? WTF :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul nu are legatura cu uterul, deci stai linistita.