| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex cu iubitul meu dar cu prezervativ si el nu a ejaculat în el nu pot fi însărcinată nu? Imi este foarte rău de luni noi ne-am vazut sâmbătă. Nu am facut test de sarcină pentru ca îmi e frică de rezultate. Daca as ramane însărcinată acum mi-ar distruge viața, m-ar da afara familia mea. Deci nici nu pot spune nimănui că imi vine sa vomit si imi e rău pentru ca doar la sarcina se vor gândi de vreme ce am iubit si sunt fată

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic nu sta sa astepti aici miracole.

| Violleta2022 a răspuns:

"acum 20 minute | brokxy întrebă:
Daca am facut sex cu iubitul meu dar cu prezervativ si el nu a ejaculat în el nu pot fii însărcinată nu? Imi este foarte rău de luni noi ne-am vazut sâmbătă. Nu am facut test de sarcină pentru ca îmi e frică de rezultate. Daca as ramane însărcinată acum mi-ar distruge viața m-ar da afara familia mea. Deci nici nu pot spune nimănui că imi vine sa vomit si imi e rău pentru ca doar la sarcina se vor gândii de vreme ce am iubit si sunt fată"

Din pacate, chiar este posibil sa fi insarcinata, nu de la partidele recente de sex, ci de la violul din 24 decembrie.
Fa un test de sarcina!

https://www.tpu.ro/......ruri-dupa/

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat si nu a ejaculat in tine, nu poti sa fii gravida.

| antoniaidk a răspuns:

Dacă e cum spui tu, nu se poate sa rămâi însărcinată, nu te panica
In cel mai rau caz poți face avort medicamentos.relaxează te ca va fi bine!