| clumsylollipop a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat in perioada fertila si dupa doua zile am senzatia de vagin uscat, urinari dese, sanii putin grei si dureri usoare sub burta ar putea fi simptome de sarcina sau ca imi va veni menstruatia?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se pot atribui ca fiind semnalul nici a unei menstruatii dar nici a unei sarcini deoarece in cazul ambelor stari/situatii manifestarile amintite sunt nespecifice si in cazul in care ar fi reale acestea ar fi aparute mult prea devreme.

| Emilian65 a răspuns:

Daca a fost sex neprotejat in perioada fertila, cu siguranta ai ramas gravida.

| syd2 a răspuns:

Mai astepta vreo saptamana, daca vezi ca simptomele nu se opresc atunci chiar ai sansa sa ramai gravida.

| Klandestin a răspuns:

Pai tu nu stii cand iti vine stopul?

| Teodora69 a răspuns:

Simptomele unei sarcini nu apar asa de repede big grin eu cred ca iti vine menstruatia.

| ppraluca a răspuns:

Vreau si eu sa te vad si iti voi spune ce s-a intamplat!