| allyna123 a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat prima zi dupa menstruatie iar dupa vreo 5 zile mi-a venit din nou ciclu e posibil sa fiu insarcinata?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Insarcinata nu cred ca esti dar nu inteleg de ce dupa 5 zile ti-a venit din nou

| onasis1961 a răspuns:

Nu există asemenea posibilitate.Dar pentru linişte ta fă peste câteva zile un test de sarcină!

| FucktheSystem a răspuns:

Însărcinată n-ai cum, dereglări hormonale sau altceva în schimb da. Deci mai bine te-ai duce la un doctor și eventual ai face un test de sarcină să știi sigur.

| SilentStriker a răspuns:

Va duceti va f*teti, si apoi veniti si puneti intrebari aici daca ramaneti sau nu insarcinate.Voi, fetele, sunteti normale?!?

| kx123 a răspuns:

Este posibil. Eu iti sugerez sa faci un test de sarcina si data viitoare sa te protejezi.

| mel24 a răspuns:

Nu stiu daca esti insarcinata! dar probleme cu capul sigur ai! pai cum dreacu sa iti vina ciclul dupa 5 zile din nou? faci misto sau esti chiar proasta!?

| emil11 a răspuns:

Poti sa te gandesti deja la nume de fetite/baietei!

felicitari! sa fie intr-un ceas bun!

| allyna123 explică:

Mel24 nu-s proasta pur si simplu am pus o intrebare nu vrei sa raspunzi nu respunde.nu cred ca ai nici un drept sa ma jignesti. daca asta s-a intamplat adica sa-mi vina ciclul din nou ce naiba vrei sa zic. daca nu-ti convine ceva nu-ti da cu parerea.