| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex si m-a penetrat, dar nu mi-a curs sange pentru ca nu mi sa- rupt himenul, mai sunt virgina? big grin

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu in toate cazurile curge sange, nu ai de unde sa stii daca mai esti numai daca mergi la un ginecolog

3 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

E adevarat chiar daca nu ti sa rup himenul nu mai esti virgina deoarece ai intretinut o relatie sexuala : ). Ps"Daq vrei sa ti se rupe himenuuu contacteaza`ma: ) ) te ajut eu blushing; x. "

| Ramona1 a răspuns:

Nu mai esti.Chiar daca nu ti s-a rupt himenul, o data ce ai intretinut relatii sexuale, nu mai esti. Daca vei cauta in dictionar definitia de la "virgin" iti va da ca o persoana virgina este aceea care nu a fost penetrata.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna! nu nu mai esti din pacate indata ce ai fost ******!