| anonim_4396 a întrebat:

Daca am intretinut relatii sexuale cu iubitul meu in perioada in care aveam mentruatie pot ramane insarcinata?
Mai ales daca folosesc anticonceptionale...

Răspuns Câştigător
| cami_6226 a răspuns:

Daca ai luat si anticonceptionale in nici un caz nu vei ramane insarcinata.esti protejata de doua ori in perioada menstruatiei

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul de a ramane insarcinata pe anticonceptionale e practic nul daca le iei corect si nu le asociezi cu antibiotice. Riscul de a ramane insarcinata in perioada menstruatiei este extrem de mic. Deci nu, nu poti ramane insarcinata in conditiile date.

| seyde a răspuns:

Atat timp cat folosesti aniconceptionale Nu poti ramane insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da! Atentie mare se poate ramane ORICAND! ASta e scopul mamei NATURI! BEBEI cat mai multi! PSIHO

| Jeonghyeo a răspuns:

Nu, daca folosesti aniconceptionale este sigur.

| chaky a răspuns:

Eu zic un NU clar