| Cataaaalin190 a întrebat:

Daca am introdusa sonda pentru eliminarea pietrelor la rinichi pot întreține relații intime?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune-ti mintea la treabă, cum crezi ca ai putea face asta?

| Cataaaalin190 explică (pentru darrio2007):

Pai având in vedere ca este introdusa între rinichi și vezica urinara, pot face asta. Am aflat între timp?

| darrio2007 a răspuns (pentru Cataaaalin190):

Intre rinichi si vezică? Si apoi cum elimini, nu tot prin penis?

| romeo78 a răspuns:

Înseamnă că nu ai sondă, dacă te gândești la sex! Chiar nu ai dureri, nu ai o jenă de la sondă?

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca poti face sex, cu o teava infipta in penis.

| Cataaaalin190 explică (pentru Violleta2022):

Păcat ca nu este o țeava și nu este efectiv in penis. Apreciez îndoiala ta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de crezut ca ai reusi sa faci sex cu o plua... moarta. laughing

| Cataaaalin190 explică (pentru corbulalbrosu):

Greu de crezut, dar nu e moarta?

| Cataaaalin190 explică (pentru corbulalbrosu):

Greu de crezut, dar nu era moarta?