| MaiplatadecatDorna a întrebat:

Am 17 ani si penisul meu are 12 cm lungime si 10 cm circumferința si momentan nu mi-am inceput viata sexuala, credeti ca e ok marimea si grosimea? Stiu sa satisfac o fata foarte bine si am facut-o de multe ori doar ca nu am facut sex.
De preferat sa raspunda fetelelaughing)

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nu mai asculta ce spun domnii de mai sus, tu vrei un partener de viata nu o jucarie sexuala, femeia ta te va accepta cu oricati centimetrii, si se va simtii pe deplin satisfacuta indiferent de chestiile astea fizice.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca ai sa o satisfaci daca nu ai facut niciodata sex? Oricum, daca mai adaugai cativa centimetri, era mai mult pe lat decat pe lung.

| mihai69 a răspuns:

Nu știu cum poți să satisfaci o fată fără să faci sex (bine, nu punem la socoteală satisfacerea materială), dar mno... hai să te cred pe cuvânt.
Totuși, ai o jucărie nu doar relativ scurtă (pe partea asta ar mai fi cum ar fi, dar...) ci chiar prea subțire pentru ca o fată cu vagin normal să o simtă intens. Dar dacă combini penetrarea cu alte tehnici, da - poți să le satisfaci în continuare. Cred totuși că n-ar fi rău să cumperi măcar niște manșoane.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca grosimea este cam mare. Mai masoara grosimea inca odata. Cum ai satisfacut fetele cu penisul tau daca nu ai facut sex?

| epurasu a răspuns (pentru Emilian65):

Buna observatie ca inca nu si-a inceput...dar le satisface! happy- referitor la circunferinta de 10 cm aici il cred ca nu-i mare de loc 10 cm ca circunferinta.

| alina2k18 a răspuns:

La ce dimensiuni ai e bine sa te bazezi pe oralewinking
laughing

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Ca de la baiat la baiat, ai pla cam mica, eu am 16 ani si o am de 17 cm lungime. Sfatul meu este sa-ti cumperi cv gel pentru cresterea plii, ca de la varsta asta gaataa, s-a oprit cresterea.
La fel ca si tine, nu mi-am inceput inca viata sexuala, dar lungimea medie a unei pli, raportata la toti barbatii, este de 15 cm...
Crede-ma ca aia 5-6 cm in plus sunt esentiali?