| 5SOS a întrebat:

Daca am parul in scari si nu e prea scurt pot sa imi fac parul ondulat? Bucle mari sau mici?

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Da, desigur ca poti. Asa il am si eu! Si tot imi fac bucle sau mi-l indrept big grin

| alexandra_2771 a răspuns:

Poti sa ti-l faci cum vrei happy
bucle mari sau mici
nu conteaza happy

| aleksuta a răspuns:

Dap.cum sa nu.Si eu il am putin dupa umeri si mi-l fac cret fara probleme.Ai putea sa incerci sa il imparti in 2ua, apoi sa rotesti fiecare parte precum 2 spirale si sa o prinzi bine cu niste agrafe de coc.Parul sa nu il ai nici prea umed nici uscat usca.Lasal as ao noapte si a 2a zi dupa ce il desfaci piaptanal putin si dal cu spuma sau eventual doar cu putina apa.Vei adora rezultatul! Sper sa te ajute

| Sweetie_2412 a răspuns:

Daca ai parul in scari si nu e prea scurt poti sa iti faci bucle. Dar ti-as prupune sa fie bucle mari, iar venind in jos bucle mici.batting eyelashes Sunt foarte dragutelove struck. Ador frizurile alea. Sper ca raspunsul sa iti fie de ajutor.