| Crissy_6634 a întrebat:

Daca am parul putin ondulat natural, si merg si imi bag permanent drept pe 6 luni, la spalare se onduleaza iar? Si cam cat ar costa permanentul pe 6 luni? Funda.Scz categoria

Răspuns Câştigător
| Aanyaa a răspuns:

Buna,

Procesul amintit de tine se numeste anti-permanent si este la fel de odios ca si permanentul clasic (adica e cel mai nociv lucru ce i se poate intampla parului); in saloanele elegante nu costa mai mult de 80 lei (fara tuns, spalat, coafat), dar sfatul meu este sa renunti la aceasta idee, pentru sanatatea si integritatea parului tau. Mult succes!

2 răspunsuri:
| bebin a răspuns:

Pise-te in priza, caca-te pe mata si o sa fie bine. Scz raspunsul