| forevahfugly a întrebat:

am 14 ani si am o intrebare. am facut sex de 2 ori pana acum si nu am simtit nici o durere, nici nu mi-a curs sange. mai sunt virgina sau putea sa mi se rupa himenul si eu sa nu simt? sau nu am deloc? fara caterinca, va rog.

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Daca nu te-a durut inseamna ca ai avut un expert langa tine, care sa te faca sa te simti minunat si astfel vaginul tau sa se dilate foarte mult.
Daca nu ti-a curs sange, inseamna ca himenul tau este elastic sau nu se rupe
deloc.
Poti accesa si A, B, C-ul sexului de aici:
educatiasexuala.ucoz.ro/ ca sa te poti interesa foooarte bine despre himen. Vezi ca ai acolo pana si tipurile pe care le poti avea.

Dar totusi? 14 ani? Sti care sunt riscurile si problemele?

6 răspunsuri:
| AlexEuManu a răspuns:

Bai dc sa nu inceapa asa repede viata sexuala a avut mancarimi si ea intelegetio...

| ℓDℓ a răspuns:

Ce sa nu ai?
himen?laughing
cel mai probabil himenul tau e elastic si o sa se rupa mai tarziu, dupa mai multe acte sexuale...

| Ro0oBerT a răspuns:

laughing Off ce sa stii la 14 ani, nu crezi ca ti-ai tras-o cam devreme? Ma mir ca stii cei ala himen

| irinushu a răspuns:

Daca ti-ai inceput viata sexuala de acum...
Organele tale sunt insuficient dezvoltate
http://www.kudika.ro/......xuale.html
http://www.romedic.ro/educatie-sexuala-pentru-adolescenti-0C1308

| GeorgePiticul a răspuns:

Ruperea himenului nu prea are legatura cu virginitatea. Poate ca himenul tau era elastic.Virgina oricum nu mai esti 100%.

| GeorgePiticul a răspuns:

Apropo,la unele persoane li se intampla de cum se nasc, nau himen(sau ata cum se mai zice).