| ImDenis a întrebat:

Dacă am penisul de 10 cm la 13 ani este bine?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este foarte mic. lungimea penisului este egala cu dublul varstei deci trebuie sa ai 26 cm

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, este o marime considerata ca fiind potrivita la varsta ta. In urmatorii circa 3-4 ani cat se va dezvolta organismul tau in ansamblul sau si va continua procesul de crestere, in mod cert si penisul tau va creste incat va ajunge la marimea potrivita. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este foarte bine.

| AliceM99 a răspuns:

Este mic laughing) o sa fie de 15 cm maxim pe viitor sau poate ramane asa

| Hitman4iQ a răspuns:

Urgent la operaţie, cu asa marime nu ai ce face in restul vieţii

| CireasaDPT a răspuns:

Da -un copil de 13 ani