| Andrewwwbb a întrebat:

E bine dacă am penisul de 15 cm la 14 azi as satisface o fata?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Oricum ești încă în creștere și multe nu țin cont de ce ai tu în pantaloni.( vorba aia, trebuie sa știi să o folosești, nu cât de mare o ai, asta ca idee).
Recomandare: Traiesteti copilăria, ai timp și după asta de lucruri de genul.
Atât tu cât și tipele de vârsta apropiata ție nu sunteți complet dezvoltați, riscuri pe viitor.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi-ti de școală. Esti incă mic. Nu ai experientă. Trebuie sa stii si la ce foloseste. In afara de pipilică.

| sierra1 a răspuns:

Ooooo, vârsta +1!

Ce-o fi la vreo patruj-de-ani?

https://www.tpu.ro/......ui-iar-ea/

| Emilian65 a răspuns:

Da. Dar, la 14ani, pregătește-te pentru evaluarea națională de la sfârșitul clasei a VIII-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mărimea contează neapărat, ci modul cum știi să-l folosești.winking

| GeorgeCazan a răspuns:

Cred că mai trebuie sa exersezi la limba română. Momentan nu o satisfaci...

| Paracetamol0lol a răspuns:

Vaii... și tu o ai la fel ca Alex171642 'laughing n ai ce să i mai faci.

| mariushellokitty a răspuns:

Cam putin 14, doar cu 14 o poti scobi intre dinti dupa ce mancati kfc