| SERIALS a întrebat:

Daca amantul v-ar spune : "Te iubesc pentru popou!", cum ati reactiona? Cum ati interpreta expresia?

9 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

1. Nu e cazul la mine pentru că sunt bărbat, și pentru că sunt hetero, dar... reacția mea ar fi diferită în funcție de context, adică:
Dacă eu sunt implicat emoțional în relație, și persoana respective, te iubesc doar pentru sex, cred că m-aș simți cel puțin mizerabil, dacă vorbim de o relație "profesională", gen parteneri cu benefici, m-aș simți flatat.

| deeeaqq a răspuns:

"eu te iubesc în gură, dragul meu" kiss

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

Se putea să nu dai tu răspunsuri de genul? laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Ce intrebare tampita.
Banuiesc ca e pentru femei, dar cu doi neuroni schiopi iti dai seama ca, fiind amanta, de cele mai multe ori, e doar femeia cu care face sex sotul fara sa plateasca.
E evident ca o iubeste "pentru popou" printre altele.

| 393Dan a răspuns:

Eu as rade si as continua sa fac sex cu ea.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

E tipul care-ti dadea palme peste popou?

| SERIALS explică (pentru BlyeeetAK47):

Nu, ala e in friendzone, suntem simpli prieteni

| AdrianaLacan a răspuns:

De ce ai amant? Ti-ar placea ca si partenerul tau sa aiba amant/a si sa spuna acelasi lucru despre el/ea, ca are portbagajul bun? Asta ar insemna sa te insulte pe tine... Jalnic, si ne mai miram ca exista atata dezbinare in familii, uite din cauza cui! Rusinewinking

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Esti obsedat sau ai vreun fetis...