| AnoniMuSlovers a întrebat:

Dupa voi asa...cam cum crede-ti ca ar reactiona un baiat daca ar fi luat de-o parte pentru ai spune ceva la ireche si s-ar trezii cu un "Te iubesc!" sau...un sarut? laughing)
Funda

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Nu stiu cum ar reactiona. El ar trebui faca asta. Femeile transmit semne constiente sau inconstiente barbatilor de care sunt atrasi, daca un barbat nu reactioneaza, este dezinteresat, nesigur pe el sau pur si simplu nu interpreteaza semnele. Barbatul e normal sa faca primul pas, cat mai hotarat si la obiect. Referitor la reactie, probabil s-ar bucura ca ai facut tu pasul acesta, in cazul in care te place, de la placut pana la iubire mai este. Succes...

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ahhh excitare maxima, in momentul acela o cuprind pe fata de mijloc si o intorc cu fata de perete ii dau panatolinii jos si bag adanc cocoselul si o sarut usor pe gat

| RAY a răspuns:

Daca e baiat cu cap stie ca e o gluma

| sofisis a răspuns:

Daca e vreun fost... posibil sa nu reactioneze chiar bine.
Daca nu va cunoasteti prea bine iar nu cred ca e cazul de gesturi de genul asta.
De principiu nu prea e ok sa sari asa pe oameni daca nu ai deja o relatie cu ei...

| R0R0 a răspuns:

Depinde daca vine din partea fetei pe care el o iubeste.

| Lawliet14 a răspuns:

Wow, mie daca mi-ar placea tipa as renunta super! Adica as fi foarte incitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dacă o place pe fată o sărută și el apoi, dacă nu, nu știu. încearcă și-mi spui laughing