| DirectDinBerceni92 a întrebat:

Daca ar fi ocazia, v-ati apara persoana iubita cu ce puteti? incluzand pumnii, picioarele etc.
Sa luam spre exemplu cand niste baieti ar atinge-o pe fund sau se baga in seama aiurea cu el/ea a-ti reactiona violent sau nu a-ti da importanta?(intrebare mai mult pentru baieti)

Răspuns Câştigător
| Pufu a răspuns:

Cred ca ai nevoie si de parerea unei fete.Nu ar fi cazul sa reactionezi exagerat,insa daca nu dai importanta gestului, persoana iubita ar putea crede ca nu iti pasa de ea, sau de ceea ce i-au facut acei baieti.Asa ca ia initiativa, si nu-i lasa sa faca ceea ce vor.

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmmm as fi mandru de ea smug adica se vede ca cei care o pipaie pe prietena ta au gusturi bune! asa ca: nu reactiona urat toot langa tine sta, deci nu va sta cu ei, au si iei manifestele lor, caa neeaa mai trebuie sa fie si tantalai, in alt mod ei nu poti aborda o fata! lasa-i in pace e vai de steaua lor oh go on si tine-o bine p-aia a ta!

| MihaelaDart a răspuns:

Daca esti gentlman poti sa te comporti ca atare cu acei baieti care au incercat sa o atinga, nu trebuie sa cazi la nivelul lor "ingust" de mentalitate sa dai cu picioarele si cu pumnii, poti si cu vorba buna sa ajungeti la intelegere.

| deea27andreea a răspuns:

Si eu sunt de acord cu Pufu