| Deutzaaaaaa a întrebat:

Daca as dori un caine si mama is tata nu ma lasa ce as punea sa fac ca sa ii conving? dau funda(scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Spune-le ca vei avea grija de el, ca vei strange in urma lui, ca il vei scoate la plimbare. M-am chinuit si eu cu ai mei mult tim***r acum am un catelus mic de 3 luni. Roagai foarte frumos. Sunt sigura ca pana la urma te vor lasa. Daca vrei ceva cu adevarat vei avea. Bafta. Funtita te roog :X

| Deutzaaaaaa explică (pentru Mădăăăăăăăăăăăăăăă):

Mersi sfatul tau a dat roade am un catelus de 5 luni aproape

5 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Astepti pana cresti mare si te muti la casa ta si iti vei putea lua. in cazurile astea, daca parintilor nu le plac animalele in casa... nu ai cum sa ii convingi

| Annd a răspuns:

Cumpara-l,si cand o sa-l vada cumparat o sa fie prea tarziu. smug
Dar oricum trebuie sa stai de el sa le dovedesti ca se merita happy

| Crissa02 a răspuns:

De acord cu Annd, asa am procedat si eu si nu au avut incotro...acum il iubesc si ei la fel de mult:X

| alexiz19 a răspuns:

Fa treaba, nu raspunde, fa ce spun ei si arata ca esti responsabila sa ai un caine fundita?