| RAY a întrebat:

Daca as sta cu o fata urata care nu o plac la fizic doar de frica singuritati ar fi ceva aiurea? ca alea frumoase sunt convins ca nu stau cu mine asa ca m-am gandit la acest compromis, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Ar fi aiurea sa stai cu cineva din plictiseala. Daca gasesti una pe care sa o iubesti, chiar daca e ea mai urata la fizic, atunci nu ar fi nimic aiurea.winking

47 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu frate fi serrios de ce sa stai cu o urata? mergi frate in club da de baut la o fata frumoasa si e toata a ta

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Curvarule vb de o relatie nu agat curve

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

laughing celibatar pe viata frate

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Man cu cate ai fost la auchan?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Am fost numai eu frate, nu merg cu gagicile la auchan ca ma lasa gol la buzunar

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cate primaveri ai man?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Acum una cu care imi fac de cap de rev

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sigur nu-i mana ta drepta man?

| T0T a răspuns:

Și crezi că dacă ți-ai petrece timpul cu o tipă pe care nu o placi doar ca să nu mai fii singur te-ai simți mai puțin singur? Eu nu prea cred. Dar dacă totuși crezi că o poți iubi, încearcă dar vei vedea că chestia asta nu te va satisface prea mult, în plus îi mai faci rău și bietei fete.
Și mai e ceva de adăugat. Tu ne-ai spus doar de fizic, dar dacă o să îți placă cum gândește și caracterul ei atunci ar putea să merite. Dacă nu îți vor plăcea astea se cam aplică ce am spus mai sus. Baftă.

| RAY explică (pentru T0T):

La o fata frumoasa i place un baiat frumos sa fim seriosi

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Nu neapărat. Tu oricum nu ești un om urât, parcă aveai o poză odată cu tine pe profil. Frumusețea ține cel mai mult de ochii privitorului, este subiectivă în mare parte.

| RAY explică (pentru T0T):

Pe TPU? nu-mi amintesc sa fi avut, nu chiar o fata frumoasa e frumoasa sa fim seriosi, nu e subiectiv, ceva urat e pentru toata lumea

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Mie mi s-a întâmplat să consider o fată urâtă iar alții să spună că e frumoasă. Acum desigur, depinde și cât de frumoasă e. Dar frumusețea nu înseamnă tot, contează și caracterul. Nu cred că ție ți-ar plăcea să stai cu genul de fată descrisă tot timpul de tine pe aici, chiar dacă e frumoasă.

| RAY explică (pentru T0T):

Desigur ca conteaza si carcaterul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ce faci măi Ray?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ma intreb cine esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

O amantă mai veche laughing voiam să văd cum mai ești.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Baga numele tau amanta

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Simona tu esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

La câte ai, nici tu nu știi. las-o așa laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Doar una am avut aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta e. ce să fac dacă m-ai uitat.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Doar de o fata mi-a placut atat cu adevarat si s-a dus, daca nu esti tu ea, nu te considerea ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Unde s-a dus?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca n-am chef de glume acuma, nu am starea aia de facut glume, esti 9 octombrie?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu unde s-a dus, daca vrei isi dau nr ei 112 sa o suni sa aflam ca n-am credit, pai nu s-a dus nici unde a iesit de pe site la asta ma refeream

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru felicitare

| J0B0MAT a răspuns:

Vai, mersi de funda.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Npc,asta am si vrut sa transmit in intrebare, daca am sa pot simti ceva pentru cineva care nu ma atrage fizic, voi mai vedea

| R0R0 a răspuns:

Ar fi ceva foarte aiurea!
Daca tu esti dispus sa faci un asemenea compromis, fa-l. Insa sa nu uiti ca ce-i al tau e pus deoparte. Fiecare are un suflet pereche

| RAY explică (pentru R0R0):

Eu nu cred in asta

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Treaba ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi urât să stai cu ea pentru că altcineva nu o face.
Dar dacă arată acceptabil şi gândirile voastre se intersectează pe undeva încearcă, adică ce poţi pierde?
Dar nu o fată din aia cu care îţi e ruşine să ieşi pe stradă.
Stai liniştit, că fiecare sac îşi are peticul *spreadinglove, happiness, can't waittoreturnbleah*

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si eu spun la fel, poate in timp iasa ceva

| dianainsta01 a răspuns:

Este imatur si o mare tampenie, cred eu. (plus ca frumusetea e foarte subiectiva, prietene.) facand asta, e ca si cum te-ai subestima pe tine. gasesti tu pe cineva, iar daca nu, nu te implica in relatii. doar asa aventuri, si combinarii de scurta durata. tot singur te vei simti, dar exista prietenicu care sa compensezi.

| RAY explică (pentru dianainsta01):

Man daca nu esti frumos nu o sa ai aventuri nici relatii de scurta durata cu fete

| AleXzpm a răspuns:

Acuzativu` vietii

| Rapperităă a răspuns:

E aiurea sa stai cu cineva de frica singuratatii. Ti-ai bate joc de ea. sad

| RAY explică (pentru Rapperităă):

Stiu asta sunt un dracusor, trebuie sa ma consum de cineva, sai consum iubirea sa pot trai

| Area512 a răspuns:

Pe ce motiv nu ar sta cu tine?
Am o iubita de nota 10, frumoasa..care nu sta cu mine pentru bani si nici pentru altceva..sta pentru ca ma iubeste si o iubesc..si mi-a dovedit asta de multe ori..sunt 2 ani de relatie si totusi..nu sunt frumos. De ce sta cu mine? Iti zic eu..pt felul cum ma comport cu ea si felul cum o iubesc..deci daca nu esti capabil sa o iubesti pentru felul cum e ea si sa te comporti cu ea asa cum ar trebui un barbat intr-o relatie, ci doar sa te ascunzi in spatele unei masti ca sa nu fi tu singur..atunci clar ca nu o sa stea cu tine happy

| RAY explică (pentru Area512):

Te cred, dar eu sunt rational, nu va cunosc sa ma exprim

| Area512 a răspuns (pentru Area512):

Inca ceva.e urat sa faci ce vrei tu sa faci. poate acea fata chiar ajunge sa te iubeasca pentru cine esti tu..si tu ce faci? O folosesti pe post de marioneta ca sa nu fi tu singur.e nasol.

| RAY explică (pentru Area512):

Oate voi ajunge sa simt si eu ceva, e si asta o posibilitate nu?

| Area512 a răspuns (pentru RAY):

Corect, orice e posibil.dar vei avea pe constiinta motivul de la care ai pornit o relatie cu ea..si candva trebuie sa ii spui, si nu cred ca ii va pica bine happy

| RAY explică (pentru Area512):

Nu mereu putem avea ceea ce ne dorim, sa fim seriosi o fata frumoasa vrea un baiat frumos sau cu banii

| Marta181817 a răspuns:

Nu stiu cat de veche este intrebarea si nu stiu nici daca vei vedea intrebarea mea la intrebarea ta dar totusi :
Eu sunt fata, am 17 ani si in general ma consider sub medie adica mai urata fata de restul, asta inseamna ca nici un baiat nu ma va putea iubi pentru cine sunt eu?
... suna aiurea.

| RAY explică (pentru Marta181817):

Un baiat tot te va iubi si pe tine, problema e ca poate vrei unu frumos si te refuza multi