| CorinaEm a întrebat:

Sexul : placere sau compromis? Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fructul interzislove struck

| FrozEenSoul a răspuns:

Hmmm. Daca faci sex cu persoana iubita e placere. Daca iei o cu*va dupa centura, pentru aia e compromis rolling on the floor

| stejara2 a răspuns:

Compromis este atunci cand il faci din obligatie, dar daca faci sex cu persoana iubita atunci e plaacere!

| Angelsergiuboy a răspuns:

Placere CLAR

| Barbiiiiee a răspuns:

Asta depinde de fiecare persoana in parte! Sunt persoane multe care o fac din placere si foarte multe care iau in considerare sexul ca un compromis~!

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Eu l-as face numai din placere

| DrumAndBass a răspuns:

Plăcere ar fi pentru că unii oameni fac sex doar pentru că aşa sunt ei, au neaparat nevoie de sex. şi ar fi şi compomis pentru că unele persoane ca să demonstreze persoanei iubite că o iubeşte ajunge la acest pas, sau că să nu creadă partenerul că ţi-ar fi silă s-o faci cu el.