| Ponk a întrebat:

Daca as vrea sa sarut pe cineva mai mare decat mine, cu vreo 3 ani (SHOCK) oare cum ar reactiona eu sunt baiat. Se subintelege ca ea e fata am 13 ani.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eeiii i-ar da o palma.De unde atata violenta? Dp parerea mea, va uitati prea mult la telenovele. O sa aprecieze gestul tau pentru ca ai indraznit, fie ca te place sau nu. Mai ales ca stie ca esti mai micuts ca ea.

pa, pa.

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daca as fi eu fata de 16 ani si ar veni un baiat de 13 la mine sa ma sarute...sincer cred ca i-as trage o palma.la 16 ani fetele vad lucrurile diferit de baietii de 13, vor baieti mai mari(17, 18, 19).
dar bine acum asa vad eu lucrurile, fata poate e obisnuita cu saruturile si nu prea conteaza pentru ea.

| Zenithf a răspuns:

Eu zic sa mergi si cu o floricica, scapi de palma. happy
Serios, cred ca orice fata ar aprecia asta.

| shtephie a răspuns:

Sincer, cred ca fata ti'ar da o palma!
Daca ea avea 13 si tu 16 era f bine, dar invers nu merge, mai ales in adolescentawinking

| GyeBaek a răspuns:

Pai daca daca te iubeste mege perfect, dar daca nu te-ai putea face de ras, oricum dragostea nu are varsta.

| Dan a răspuns:

Nimic, o simpla sarutare. Nu conteaza varsta, ci dragostea happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! daca te iubeste nu se inampla nimic daca nu, te-ai putea alege cu o palma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer... e cu 3 ani mai mare ca tine deci numai daca te iubeste nu te ia la palme. oricum esti tare daca sarutyi de la 13 ani fethe de 16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori iti da o palma ori te saruta scurt si gata(te va saruta doar daca te considera dragut)ca sa fii drgut trebuie sa ai o inaltime destul de mica si sa nu fii prea rusinos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si daca ar venii un baiat mai mic cu 3 ani la mine sa ma sarute sincer i-as da o palma. asa vad eu. deoarece fetele la 16 ani vor baieti mai mari ca ele nu mai mici. dar eu te sfatuiesc sa incerci. poate sa fie o fata care vrea baieti mai mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba ma, ar putea avea succes, daca baiatul e mai micut putin, trebuie ca baiatul sa dea dovada de maturitate.
DRAGOSTEA NU ARE VARSTA, TREBUIE DOAR SA O EXPLORATI AMANDOI.este o poveste frumoasa si care sunt sigur ca se va termina cu bine.mult succes baiete