| madagascar a întrebat:

Daca ati avea de ales intre iubire si bani ce ati alege?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire !

55 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Aleg iubirea evident, banii se pot face, impreuna cu cel iubit, pornind de jos, dar fara dragoste nu prea poti reusi...

| CevaNormal a răspuns:

Fara indoiala, IUBIREA, iubirea este ceva latent, dar care conduce lumea, este ceva extraordinar, si evident ca sunt indragostit si sint cel mai fericit, pentru ca iubesc! bafta

| liz23 a răspuns:

Iubire

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bineinteles iubirea.

| Pho3nix a răspuns:

Normal ca aleg iubire.winking

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Iubire bineinteles degeaba ai banii daca nu exista iubirewinking

| madagascar explică:

Daca ati ales banii nu ati cunoscut iubirea, daca ati ales iubirea e pentru ca nu stiti inca ce inseamna. poate ar trebui sa traiti intai iubirea ADEVARATA si apoi sa vad daca mai puteti alege. m-ati intrebat ce as alege eu am ales iubirea pentru ca e ADEVARATA chiar daca financiar stau prost.am avut de ales intre iubire si bani si am ales,"si daca ar fi a doua oara ca sa o iau de la inceput ma jur pe bunul Dumnezeu ca tot la fel as fi facut"

| cioko19 a răspuns:

Buna!
Cu siguranta, iubirea. Degeaba ai bani daca nu esti fericit.

Stefan
| Stefan a răspuns:

În viata poti sa ai noroc si de iubire si bani, asta numai Dumnezeu stie, fiecare cu norocul lui.

| daii a răspuns:

Iubirea!
Dar. daca ma gandesc mai bine poate as face 50-50.sau 60-40oh go on.
ehhappy.

by daiiwinking

| EUSIATIT a răspuns:

Daca se poate pe amindoua e adevarat ca dragostea e prima dar daca nu ai bani ce faci din ce o intretii pe [ea]...asa ca... e greu de ales daca e invatata cu bani [ea] cam greu sa o cuceresti

| lostcontrol12 a răspuns:

Sanatate.asta as vrea. daca o am.am tot ce vreauhappy.si bani.si iubire.

| want2bMajestic a răspuns:

M.am cam plicti d iubire... vreau baniiiiiihappyhappyhappyhappy

| Crs a răspuns:

Iubirea! ca banii azi poti sa ii ai maine nuwinking. iar daca un baiat nu are o situatie finaciara stralucitoare acum, o va avea, daca va avea ambitia sa lupte pentru eiwinking

| cotzobel a răspuns:

Iubirea:X. daca am iubire, pot lucra sa castig bani, in schimb daca am bani si nu am iubire, e ca si cum as trai degeaba.

| Marry:X a răspuns:

Bani si sanatatelaughing

| nutzu' a răspuns:

Iubire fara drept de apel.

| cipy a răspuns:

Iubire!

| lencikk a răspuns:

Iubire 100% tu?

Răspuns utilizator avertizat
| BUBULINA a răspuns:

Banii ii fac eu pe ei tongue
clar IUBIRE pe care o am deja

| antonius74 a răspuns:

Iubire, pentru simplul motiv ca banii nu pot aduce fericirea adevarata, in timp ce cu dragostea poti infrunta orice obstacol happy

| costyn162 a răspuns:

Este un subiect pe care l-am epuizat deja cu prietenii si colegii...De fiecare data existau pareri contraictorii.Deci mi se pare logic ca toata lumea sa aleaga iubirea dar in vremea in care traim noi, in acest prezent absurd, daca ai bani ai totul..."Degeaba ai bani daca nu ai dragoste"am mai auzit dar este gresit.Varianta corecta ar fi:"Daca ai bani ai si dragoste" pentru ca majoritatea fetelor din ziua de azi nu mai iubesc cu adevarat persoana si banii persoanei respective...

Răspuns utilizator avertizat
| rina a răspuns:

Daca ar fi vorba de *o noua* iubire, as alege banii...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Love is the answer!

| aisha01eu a răspuns:

As alege BANII. Las-o incolo de iubire ca o cumpar.

| fabogov a răspuns:

Bani. Motive sunt multe...răspunsuri puține.
Succes.

| Lale_2033 a răspuns:

Iubire alaturi de un barbat inteligent care v-a sti sa aiba gija de mine. Daca o sa fie inteligent si o sa ma iubeasca v-a sti sa faca si bani ca sa avem o viata fericita.