| Helene a întrebat:

O intrebare pentru toti:Ce ati alege intre "bani" si "iubire"?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Iubirea, bani imi dau parintiilaughing

| Cryssy a răspuns:

As alege fara sa clipesc iubirea. E mai importanta decat orice. :X

| arysa a răspuns:

Iubirea, logicbig grin

| Psihoyounger a răspuns:

Daca as putea, cate un pic din fiecare. Daca nu, iubirea caci banii vin si pleaca.

Psihoyounger

mlm
| mlm a răspuns:

Iubirea este cel mai important lucru din viata fiecarei persoane, fie ea cat de mica are o semnificatie foarte speciala pentru noi toti, dupa cum stim banii nu aduc fericirea, deci cea mai importanta este iubirea.

| JustMeFlory a răspuns:

Si iubire si bani! Dar pe primul loc e iubirea! Eu personal, nu as alege banii! Nu se compara cu iubirea care vine din partea persoanei dragi.

| selef a răspuns:

Banii, cu restul ma descurc ulterior

| Criiss16 a răspuns:

Iubirea! Banii ii pot face cu timpul, dar iubirea nu o poti gasi asa usor.

Salutari.happy

| Alecรsutรa a răspuns:

As alege iubire stii cu toti bani din lume nu ai putea, cumpara,, iubirea" kiss

Răspuns utilizator avertizat
| Helene explică:

Eu cred ca iubirea.Este cel mai pretios sentiment.Nu as renunta la iubire

| mino_8755 a răspuns:

Iubirea aleg chiar daca mi s-ar oferi 50000000000000000000000000000 $ caci sincer banii sunt doar niste harti cu care poti sa te "joci" dar cu iubirea nu poti pentru ca este ceva serios si foarte greu de obtinuttongue :X

| muffin94 a răspuns:

Una fara alta nu se poate happy

| nu-vreau-nume a răspuns:

Iubire, caci sunt pe cale s-o pierd, iar banii nu ma ajuta, ei vin, si asa cum vin pleaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sufletul este izvorul nesecat al iubirii, prin el te simți împlinit fizic, sentimental; buzunarul poate fi și pe jumătate cu bani.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca iubirea, banii se fac, nu sunt o plata pentru posibila afectiune aratata... nu le poti avea pe toate, dar... de aceea ai creier, ca sa pui lucrurile in balanta si dupa ce le-ai cantarit... fugi unde se-nclina mai tare... Bafta